چاق بودن

چاق بودن

اضافه وزن

عده ای چاق بودن خود را به ریشه ی ژنتیکی خود نسبت می دهند یا به نحوی سوخت و ساز بدنشان یا اقوام پرخور خود . عده ای از این بهانه که همسر و فرزندان آن ها از نخوردن چیپس و شیرینی و دیگر غذا هایی که از خانواده اسنک ها هستند ناراحت می شوند و نمی توانند رژیم بگیرند استفاده می کنند دیگران معتقدند که قدرت کاهش وزن و متناسب باقی ماندن فقط در درون آنهاست و عده ای هم دارای ذهنیتی خیالی وو رویایی نسبت به افزایش وزن خود هستند نگرش این هم از بد شانسی من است.

شناسایی مکان کنترل وزن اولیه ی شما مهم است زیرا وقتی از این موضوع اطلاع یافتند می توانید کنترل بیشتری بر تفکر احساس و رفتار خود اعمال کنید.

آن گاه از منابع قدرتمندی که به شما در دستیابی به اهداف کاهش وزن خود کمک می کند.مطلع خواهید شد همچنین قادر خواهید شد تا رفتار های مضر و مخربی چون پرخوری میگساری و قطع و وصل رعایت رژیم غذایی را متوقف کنید و معیار جدیدی از کنترل خود در مورد ذهن و جسم خود به دست آورید.

لاغری با چای لاغری

با مد نظر گرفتن موارد بالا چاق بودن یک موضل اجتمایی محسوب می شود که تمامی جوامع بدنبال راهی برای مبارزه با این مشکل هستند از این رو روش های زیادی از جمله ورزش کردن ، رعایت رژیم های لاغری ، مصرف چای لاغری ، عمل های جراحی و ... هستند که هر کدام دارای معایب و مزایای زیادی هستند در این میان ورش کردن و رعایت رژیم های غذایی دقیق و منظم روش خیلی مفیدی برای خلاصی از چاق بودنن می باشد. امروز یکی از روش های کارآمد دیگری که خیلی هم به آن پرداخته شده است استفاده از چای لاغری طبیعی می باشد . چای لاغری بدلیل تشکیل از عناصر طبیعی کاملاً بی ضرر برای سلامتی بوده وو  سرعت لاغری از تسریع می کند.