پرخوری برای تسلی و آرامش

پرخوری برای تسلی و آرامش

اضافه وزن

پرخوری برای تسلی و آرامش : قبل از عبور از این راه حل ، اجازه دهید در مورد ابزار غلبه بر مشکلات با شما صحبت کنم . ابزاری که اگر در زندگی روزانه ی شما مورد استفاده قرار گیرد ، آرامش و آسایش خاطر را به شما باز می گرداند و شما را از پناه بردن به پر خوری برای تسلی و آرامش  مانع می شود. اگر آشفته و نگران هستید و خود را با خوردن بشقابی از شیرینی یا بسته ای از شکلات درمان می کنید ، علتش این است که فکر می کنید علاج مشکل شما ، خوردن آنهاست .

روش های دیگری برای درمان و بازگرداندن آرامش وجود دارد که نیازی به مصرف غذا ندارد . بهمین علت است که باید در زندگی زمانی را به فعالیت های کاهش دهنده ی تنش و استرس اختصاص دهید.

شک دارم اگر از روی عادت در واکنش به استرس و ناراحتی احساسی پرخوری کنید ، دیگر بتوانید بدون غذا خوردن خود را آرام کنید . بیشتر عادت کرده اید که چیزی چاق کننده در دهان خود بگذارید تا این که بخواهید فعالیت های آرامش بخش انجام دهید .

وقتی سلول های عصبی شما در اثر اضطراب یا افسردگی یا به سبب واکنش ذهنی به این حالت احساسی تحریک می شوند ، آرام کردن آن ها کر آسانی نیست . مطمئناً می توانید با استفاده از برخی مواد شیمیایی مثل آرامش بخش یا غذا های راحت الحلقوم پر کالری خود را آرام کنید .

اما این روش بسیار مضر است و موجب می شود در را به سوی دیگر روش های مثبت که بسیار قدرتمند هستند ، ببندند.

این روش ها شامل استفاده از روش های موثر در کاهش استرس هستند.

مثل ، تمرینات تمدد اعصاب ، آرامش و گوش کردن به موسیقی . طبق بیشتر تحقیقاتی که انجام شده است ، این فعالیت ها مستقیماً روی سیستم عصبی شما اثر می کنند و این کار را با آزاد کردن اندورفین مغز برای کاهش تنش و ایجاد احساس آرامش انجام می دهند.

پرخوری برای تسلی و آرامش با اضافه وزن بسیار زیاد شده و باعث بروز مشکلات جسمی هم می شود از این رو مصرف چای لاغری و ورزش می تواند کمک بسیار شایانی به این امر داشته باشد . چای لاغری از  عناصر طبیعی بوجود آمده و باعث آرامش روحی و جسمی هم می شود.

چای لاغری بهترین روش برای لاغری و کاهش چربی های اضافه بدن می باشد.