پرخوری

پرخوریمقابله با چاقی

پرخوری ناشی ازتنش قطعاً علت اصلی افزایش وزن است و دلیل اصلی افزیش کالری اضافه در بدن این است که می خواهید خود را با خوردن غذا درمان کنید.

تنش به ویژه وقتی طولانی و غیر قابل حل باشد موجب تغییرات فیزیولوژیکی افزایش دهنده ی وزن می شوند وقتی تحت فشار هستید بدن شما هورمون هایی را رها می کند که به طور خودکار اشتهایتان را تحریک می کند و شما را بر می انگیزد که مقدار زیادی غذای چاق کننده مصرف کنید.

این را هم در نظر بگیرید که تنش به طرق دیگر به سلامت شما لطمه می زند به ویژه اگر به آن اجازه دهید که روی هم انباشته شود انبوهی از استرس حل نشده عواقبی بدتر از افزایش وزن دارد استرس سال های عمر شما را تباه می کند و شما را بیشتر مستعد بیماری می کند .

اگر همواره تحت فشار و تنش باشید سیستم ایمنی و دفاعی طبیعی بدن شما تا حد زیادی در اثر ارتباط نزدیک بین سلول های ایمنی و سلول های عصبی تخریب می شود و یک تضعیف فیزیولوژیک رخ می دهد.ممکن است این فرایند به شکل سردردها ممتد ، اختلالات مربوط به خواب ، زخم معده ، افزایش فشار خون ، حتی حملات قلبی ظاهر شود . پس دومین بررسی در مورد پرخوری که توصیه می کنیم  این است که فهرستی از استرس دهنده های زندگی خود را تهیه کنید.

وقایع یا موقعیت که اگر به آن ها اجازه دهید می توانند موجب سلب سلامت ، آرامش ، و شادی زندگی شما شوند استرس دهنده ها همان طور که هستند باید تلقی شوند آن ها بخشی از زندگی هستند و اتفاق می افتند آن ها می آیند و می روند . گاهی اوقات مهم این نیست که استرس دهنده های خود را شناسایی کرده و هوشیارانه آن ها را بپذیریم به طور کلی که بتوانیم روی کاهش آن ها در سطوح قابل کنترل کار کنیم .

برای جلوگیری از پرخوری رعایت رژیم غذایی مناسب بسیار مفید می باشد . وبرای رسیدن به اندام مناسب مصرف چای لاغری با برنامه بسیار توصیه می شود . از آنجایی که مستحضر هستید چای لاغری از منابع  طبیعی بوجود آمده که می تواند سرعت لاغری را تسریع ورزد.

انتخاب چای لاغری باید کاملا دقیق باشد تا خدای نکردی مشکلی برای سلامتیتان بوجود نیاید.