وزن واقعی

وزن واقعی

وزن واقعی

اگر در مورد آنچه که واقعا باید باشید انتظارات درستی داشته باشید در تلاش برای برقراری دوستی و آرامش با جسم خود موفق خواهید شد زیرا طبق اهداف واقع گرایانه خود زندگی می کنید بهمین علت است که موضوع سالم ترین و واقعی ترین وزن مناسب شما را مطرح کردم زیرا می دانم که همین نیز در ذهن شما وجود دارد.

دو روش نگرش به کسب کردن وزن واقعی و طبیعی وجود دارد یکی از لحاظ پزشکی و دیگری از منظر روانشناسی و قصد داریم هر دو از اهمیت یکسانی برخوردارند.

از لحاظ پزشکی وزن واقعی وزنی است که با خصوصیات ژنتیک و فیزیک جسم شما منطبق باشد احتمالا با تعجب می پرسید پس وزن واقعی من باید چقدر باشد.

روش های بی شماری وجود دارد که می توانید برای تعیین وزن مورد نظر خود از آنها استفاده کنید که هیچ کدام هم خالی از اشکال نیست. مثلا بسیاری از جدول های وزن و قد براساس فرمول های ساده و قدیمی هستند که بیست سال قبل طراحی شده اند.

وزن های ایده ال برای افراد کوتاه قد وزن های بالا است و برای افراد بلند قد وزن کم. سایز آقایان و خانم ها به مرور زمان افزایش می یابد. مردم به طور طبیعی نسبت به بیست سال پیش خود سنگین تر می شوند. بنابراین هیچ یک از روش های محاسبه ای برای وزن واقعی قابل استفاده نیستند. در حین کار با بیمارانی که اضافه وزن داشتند.از دو سیستم استفاده کردم تا استانداردهای شکل بدن و استاندارد های وزن بدن به آنها در مشخص کردن اهداف خود در مورد وزن طبیعی کمک کنم.

استاندارد های شکل بدن به بیمارانم کمک کرد تا بتوانند به طور دوره ای با تعیین نسبت دور کمر به باسن ، بر هیکل خود نظارت و کنترل داشته باشند.

این از آن جهت مهم است که بدانید توزیع وزن ، وزنی که روی بدن خود حمل می کنید . می تواند بر سلامت شما تاثیر مثبت یا منفی بگذارد. توزیع چربی اضافه ی بدن معمولا به صورت نوع سیب یا گلابی دسته بندی می شود.

هیکل نوع سیب چربی اضافه را در ناحیه شکم ذخیره می کند . اندام گلابی چربی اضافه را اطراف ران ها و باسن ذخیره می کند.

چای لاغری

برای رسیدن به وزن واقعی روش های زیادی از جمله ورزش ، رعایت رژیم غذایی عمل جراحی و مصرف چای لاغری وجود دارد . که اصلی ترین و کاملترین روش ورزش می باشد که باعث از بین رفتن چربی ها می شود ولی در کنار ورزش استفاده منظم و دقیق از چای لاغری می تواند روند لاغری را تسریع ورزد بدین صورت که پس از هر وعده غذایی باید به صورت منظم از چای لاغری استفاده شود. مزیت اصلی چای لاغریی  برای از بین بردن چربی های اضافه از داخل بدن می باشد.

برای خرید چای لاغری با بهترین کیفیت و کارایی با شماره ۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷ تماس بگیرید .