ورزش لاغر کننده

ورزش لاغر کننده

چای لاغری

ورزش لاغر کننده : ورزش چه به صورت پیاده روی باشد یا کار در باغچه ، تغییرات مثبتی را در مواد شیمیایی مغز به وجود می آورد . درست مثل همان کاری که پرخوری می کند ، البته بدون عواقب بد و نا خوشایند . تمدد اعصاب ، مدیتیشن یا مراقبه و گوش کردن به موسیقی ، همگی منتج به آرامش فیزیولوژیکی یا احساس رهایی و آرامش احساسی می شوند . حتی کمک داوطلبانه و ارائه خدمات به دیگران به مدد هوش و دقت خود ، احساس آرامش ، سلامت و دیگر تغییرات فیزیولوژیکی مثبت را در حالت فیزیکی و روحی پدید می آورد .

فعالیت های ضروری مثل کارهای خانه یا تمیز و مرتب کردن کمد ها می تواند به شما احساس کانل بودن ببخشد و در عین حال ذهن شما را از غذا دور کند و تمایل شما را به پرخوری کاهش دهد . می توانید با روی آوردن به رفتار های ناسازگار با خوردن که در جدول بالا ذکر شد ، غذای کمتری بخورید ، لذت بیشتری از خوردن آن ببرید و ضمن این که تلاش زیادی برای کاهش وزن نمی کنید ، احساس رضایت کنید و در مسیر کاهش وزن قرار گیرید.

انتخاب رفتارهای جدیدی که سازنده و مثبت هستند ، در دیگر زمینه های زندگی شما نیز تاثیر می گذارند و روش زندگی شما را بهبود می بخشند . مثلاً واکنش احساسی خود را در نظر بگیرید . اگر زندگی شما خسته کننده ، کسالت آور یا به صورت هر یک از موارد مشابه این در آمده باشد ، می توانید این حالات را به حداقل برسانید یا آن ها را حذف کنید و با این رفتارهای جدید به محرک خوردن خود پاسخ دهید . مدت هاست که معتقدم افراد کسل ، کسالت آور هستند و افراد افسرده انسان را افسرده و غمگین می کنند .

ورزش لاغر کننده بسیار مفیدی بشمار می رود که می تواند برای شما سلامتی را هم به ارمغان آورد . از این رو چای لاغری هم می تواند کمک زیادی برای لاغری داشته باشد . چای لاغری در بسیاری از کشور های جهان برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد و مورد رضایت بسیاری از افراد در زمینه از بین بردن چربی های اضافه بدن قرار گرفته است . چای لاغری  از عناصر طبیعی بوجود آمده است که بسیار مفید برای سلامتی روحی و روانی افراد می باشد.