نتایج چاقی

نتایج چاقی

مقابله با چاقی

نتایج چاقی : همچنان که تاکنون ممکن است برایتان رخ داده باشد ، شاید در طول روز کار کنید اما اثری از آن مشاهده نکنید . اما با مصرف زمان کافی و تکرار ، این رفتارها نتایجی را به وجود می آورند و آن نتایج چیزی جز تغییر در وزن نیستند . این هم خوب است ، هم بد . شما به نحوی رفتار می کنید که آن رفتارها شما را بزرگ تر و چاق تر می کنند اما می توانید این طور رفتار کردن را کنار بگذارید و دوباره کمر باریک شوید . این بسته به خود شما است . اگر این قدر در مورد کاهش وزن جدی هستید ، مانع رفتارهایی شوید که وزن شما را بالا نگه می دارند و شما را از شکل طبیعی خود خارج می کنند . با بررسی پاسخ هایتان به بررسی رفتاری به طرزی منطقی ، با تعجب می گویید : اگر این رفتار ها موجب اضافه وزن من می شوند ، پس چرا به آن ها ادامه می دهم ؟

چرا کاری را ادامه می دهم که قصد متوقف کردن آن را دارم ؟ چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟ مطمئناً شخص عاقل و منطقی عمداً طوری رفتار می کند که به نتایجی که دلخواه او نیست ، منجر شود یا او را از رسیدن به نتایج مطلوبش باز دارد . اما مهم این است که می دانید که این دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید .

یک دلیل آن قدرت نهفته در نتیجه کار است . برای درک این مفهوم ، توضیح مناسبی در داستان سارق بانک وجود دارد . کسی که بالاخره بعد از بیست دو سال بانک زنی ، دستگیر شد . وقتی او را پشت میله های زندان قرار دارند ، پلیس از او پرسید : می دانستی که بالاخره گیر می افتی و به زندان می روی .

از نتایج چاقی ؛ افزایش وزن ، مبتلا به انواع بیماری ها ، از بین رفتن تناسب اندام و ... می باشد . برای جلوگیری و رفع اضافه وزن روش های متعددی از جمله مصرف چای لاغری مناسب وجود دارد.

چای لاغری تناسب اندام و سلامتی جسمی و روحی را به ارمغان می آورد و باعث خوش استیل شدن میشود.

چای لاغری از عناصر طبیعی که مفید برای سلامتی روح و جسمی فرد می باشد تشکیل شده است.