میزان چاقی

میزان چاقی

چای لاغری

میزان چاقی : برای کم کردن وزن کاهش دسترسی  به غذا ها و خوراکی هایی که برای بچه های خود می خرید ، این که این خوراکی ها را در بسته بندی های کوچک تر خریداری کنید. نه این که پاکت بزرگی چیپس بخرید که در یک نوبت تمام آن را بخورید . چرا بسته های کوچک تر نمی خرید ؟ با این روش می توانید به طور غیر ارادی خود را کنترل کنید . بله خرید بسته های بزرگ از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است . اما برای سلامت و وزن شما عکس این موضوع عمل می کند.

اندکی مکث می کنم تا موضوع مهمی را پیش بینی کنم . لازم است که بر خوراکی هایی که فرزند شما می خورد یا نمی خورد نیز نظارت داشته باشید . غذای نا سالم به مقدار زیاد می تواند به سلامت کودکان شما صدمه بزند ، فرزند شما را زودتر در دوران کودکی دچار چاقی کند و مشکلات و مسائل عاطفی و پزشکی به وجود آورد . امروزه میزان چاقی در دورانکودکی کودکی از حد کنترل خارج شده است . اگر با این نظر مخالفید، فقط سری به نزدیک ترین رستوران غذای آماده و سریع اطراف خود بزنید و بچه های تپل مپل را با شکم های بادکنکی که در صف خرید غذاهای عظیم الجثه استاده اند ، ببینید.

شما به عنوان والدین ، شخصی هستید که هم خریدار غذا هستید و هم غذا را در خانواده تهیه و آماده می کنید . این یعنی باید به سلامت و تندرستی بچه های خود اهمیت دهید ؛ چون از آن ها مراقبت می کنید . با خرید اسنک های سالم و تهیه ی غذاهای مقوی برای خانواده شروع کنید. بچه های شما به آنچه که در شما می بینند ، واکنش نشان می دهند . آن ها به عملکرد شما بیشتر از توصیه هایتان توجه می کنند . شما الگوی آن ها هستید ؛ سالم باشید و مسئولیت پذیر .

میزان چاقی در افراد مختلف متفاوت می باشد و این چاقی باعث بروز مشکلات زیادی در جسم و روح فرد می شود . یکی از راه های کارآمد کاهش وزن استفاده منظم از چای لاغری مناسب می باشد.

چای لاغری بدلیل داشتن عناصر طبیعی به خوبی بر چربی های اضافه انباشته شده در بدن تاثیر می گذارد و آن ها را ازبین می برد.

چای لاغری علاوه بر غلبه بر چاقی به خوبی باعث تناسب اندام و مقابله با بسیاری از بیماری هایی که در اثر اضافه وزن بوجود آمده می شود و اعتماد بنفس شما را نیز بر می گرداند.