مشکلات زندگی در پرخوری

مشکلات زندگی در پرخوری

پیشگیری از پرخوری

مشکلات زندگی در پرخوری : روش حل مشکل در مورد وقایعی که از لحاظ احساسی محرک هستند را پیدا کنید . به جای تحمل مشکلاتی که تنش ، اضطراب و افسردگی شما را تشدید می کند ، به حل و رفع آن ها مبادرت ورزید .

هم می توانید همین طور بنشینید و نگران وضعیت پیش آمده باشید و هم می توانید اقداماتی بکنید ، راه حلی برای آن پیدا کنید و مشکل را رفع کنید . اگر صورت حسابی وجود دارد که نمی توانید آن را بپردازید ، غصه خوردن و نگران شدن در مورد آن ، رضایتمندی بستانکار را به ارمغان نمی آورد . اگر قرار است سهامی فروخته شود ، کنار کشیدن از آن ، موجب دست یافتن شما به سهم نمی شود . اگر با همسر خود مشکل دارید ، عقب نشینی ، قهر کردن و خود را در اتاقی در بسته زندانی کردن ، مشکلی از شما حل نمی کند . از همه مهم تر ، هیچ یک از این موارد با مصرف مقادیر غیر قابل کنترلی از غذا حل نمی شود . غذا حلال مشکلات نیست.

از خودتان بپرسید : آیا فقط به آنچه در ظاهر است ، واکنش نشان می دهم یا واقعاً عمل می کنم ؟ دیگر به صورت واکنش گرا زندگی نکنید . نگرش درست و رفتار صحیح را انتخاب کنید تا نتایج درست به دست آورید.

یادتان باشد که این عمل است که نتایج پرمعنا و سازنده به دست می دهد ، نه عکس العمل . مشکلات هرگز به خودی خود حل نمی شود ؛ بنابراین مسئولیت پذیر باسید چون با بی توجهی به مشکلات ، آن ها خود به خود حل نمی شوند . وقتی به جای واکنش و عکس العمل اقدام کردید ؛ متوجه ارزش این گفته های قدیمی نمی رود . یا نمی توانید بدون شروع کردن به جایی برسید . یا اگر دنبال چیزی بروی آن را بدست می آوری .

چای لاغری

مشکلات زندگی در پرخوری می تواند تاثیر بسزایی بگذارد از این رو برای مقابله با پرخوری ورزش بسیار مفید است کاهش وزن هم مستلزم ورزش و مصرف چای لاغری و رعایت رژیم غذایی است.

چای لاغری وزن را کاهش می دهد و تناسب اندام را به ارمغان می آورد .از این رو شما می ت.نید با مصرف با برنامه و دقیق چای لاغری در طول شبانه روزی از شر چربی های انباشته شده بدنتان رهایی یابید.