محرک های چاق کننده

محرک های چاق کننده

Slimming-tea38

محرک های چاق کننده : واضح است که این محرک ها به نحوی قدرتمند بر رفتار شما حاکم هستند . به همین علت است که باید بسیاری از آن ها را از محیط زندگی خود حذف کنید و از آن ها اجتناب کنید . وقتی از دنیای محرک های چاق کننده رها شدید ، سبک زندگی خود را تعدیل و تنظیم می کنید و خود را برای شرایط امکان افزایش وزن برنامه ریزی می کنید.

اگر در مورد قدرت حذف مرفتار تردید دارید ، به اصطلاحات ضد مصرف سیگار توجه کنید. قوانین دولتی با ممنوعیت سیگار کشیدن در مکان های عمومی ، سیاست های اجرا شده در ادارات مینی بر منع سیگار ، مالیات های مربوط به مصرف سیگار و محدودیت های مربوط به تبلیغات سیگار ، مصرف آن را مشکل کرده اند . طبق ارقام و آمار سال 2002 مربوط به سازمان آمریکایی سلامت شش و ریه ، مصرف سیگار به طور عمده در طی چهل سال گذشته کاهش یافته است .

حتی موارد به سرطان ریه نیز کاهش یافته است . به ویژه در بین مردان. در کشورهایی که کنترل شدیدی بر مصرف سیگار وجود دارد ، افراد کمتری به مصرف سیگار روی می آورند ؛ هر چند در جاهای دیگر متاسفانه مصرف تنباکو و سیگار در بین مردم رو به افزایش است .

بنابراین اگر می خواهید وزن کم کنید ، باید تا جای که امکان دارد محیط خود را از غذاهای پر چرب و چاق کننده پاک کنید .چون هرجا که غذا وجود داشته باشد ، خوردن کار آسانی است و شما این کار را انجام می دهید. برنامه ریزی محیط شما به این روش، کمک می کند تا تغییرات خود کاری را در رفتار خود ایجاد کنید و دیگر لازم نیست به نیروی اراده ی خود متکی باشید . مطمئناً قدرت اراده به شما کمک می کند تا انرژِی کم دوامی که منجر به ایجاد تغییرات موقتی می شود ، کاهش یابد . البته این انرژی هرگز ، به مدت کافی دوام نخواهد داشت.

محرک های چاق کننده باعث افزایش وزن ، از دست رفتن تناسب اندام و بروز بیماری های بیشماری می شود . مصرف چای لاغری می تواند کمک شایانی برای کاهش وزن و تناسب اندام داشته باشد.

چای لاغری برای افراد که در اثر چاقی دچار مشکلات روحی ، روانی و بدنبال آن کم شدن اعتماد بنفس شده است می تواند کمک زیادی بکند. همچنین چای لاغری از عناصر طبیعی مفید برای سلامتی جسم  بوجود آمده است.