لذت پر خوری

لذت پر خوری

Slimming-tea35

لذت پرخوری : ممکن است پرخوری کنید فقط به این علت که از بلعیدن غذا و خوراکی احساس لذت می کنید . مزه ی آن مطبوع و خالص است . برای شما ، لذت خوردن غذا بر رضایت حاصل از داشتن وزن و اندام ایده آل غلبه می کند.

دلیل مهمی برای تمایل شما به خوردن غذا وجود ندارد، فقط از داشتن چیزی در دهان خود و احساسی که از خوردن غذا حاصل می شود ، لذت می برید . شما نگران هزینه ی احساس ذهنی و فیزیکی آن سرور و لذت نیستید. هرجند این واقعیت دارد که : افراد ماهیتاً پیرو فلسفه ی لذت پرستی و تمتع از لذائذ زودگذر دنیا هستند. یعنی ما جویای لذت و خواهان لذت و خواهان دوری از درد هستیم . باید دربارهی این حقیقت که رفتار لذت جویی و خوش پرستی سلامت و زندگی شما را ویران می کند ، مطلع شوید.

اگر نمی خواهید زیر بار بروید که این رفتار غلط است ، پس نمی توانید وزن خود را کم کنید و زمینه ساز هیچ گونه تغییر درستی شوید.

وقتی چیزی می خورید ، وضعیت شیمیایی بدن شما به طور موقت تغییر می کند.

مثلاً برای کمک به روند هضم غذا ، قلب شما خون را به اندام های درونی تلمبه می زندو این به شما احساس گرمی و آرامش می دهد. از آن گذشته ، غذا به مغز شما کمک می کند تا مواد شیمیایی طبیعی ای را که داری تاثیر تسکین دهنده بر سیستم عصبی شما هستند بسازد. بر اثر تغییر فیریولوژیکی که از هضم غذا بوجود می آید ، شما نیرو می گیرید و این حالت نتیجه ای است که از خوردن غذا می گیرید.

لذت پر خوری باعث میشود که مواد غذایی زیادی وارد بدن شود و در نتیجه کالری زیادی در چربی ها ذخیره شود و باعث چاقی فرد بشود از این رو مصرف چای لاغری می تواند کمک شایانی برای جلوگیری و رفع  چاقی بکند.

مواد تشکیل دهنده چای لاغری از عناصر طبیعی می باشد که باعث افزایش سلامتی جسمی نیز میشود.

چای لاغری فرایند لاغری را کامل می کند و سرعت کاهش وزن را تسریع می کند.