لحظه تحریک غذایی

لحظه تحریک غذایی

Slimming-tea-43

لحظه تحریک غذایی : در طی روز ممکن است چهار تا هفت لحظه تحریک غذایی را  تجربه کنید . لحظه ی تکانه ای می تواند در زمان های خاصی رخ دهد . مثلاً در ساعت 5/5 بعد از ظهر ، زمانی که از محل کار به منزل بر می گردید و احساس شما همچون طنابی جویده شده است . می تواند زمانی که از زمانی که از کنار مغازه ی شیرینی پزی عبور می کنید ، و بو و شکل شیرینی های تازه ی پشت ویترین شما را وسوسه می کند ، اتفاق بیفتد ، می تواند بعد از جنگ و دعوا با همسرتان رخ بدهد و شما ناگهان خود را در حال خوردن مشت مشت ذرت بو داده ببینید . می تواند بدون هیچ دلیل ظاهری بیفتد و شما ناگهان هوس خوردن غذایی خاص را بکنید . می تواند در هر زمان و در پاسخ به هر اتفاقی رخ بدهد . فقط مواظب باشید ؛ چون اتفاق می افتد .

لحظات انگیخته شدن برای شما مهم هستند . چون دارای پتانسیل غم انگیزی هستند که حتی بهترین تلاش های شما را بی اثر می کنند . وقتی بروز می کنند ، اگر آن ها را با آگاهی و تصمیم هشیارانه کنترل نکنید ، جزو عادات بد تغذیه ای شما می شوند و این درست مثل رسیدن به پایان خط است .

به همین علت است که به یک استراژی واقعی نیاز دارید تا بتوانید این لحظات تکانه ای را کنترل کنید ؛ در غیر این صورت محکم به زمین می خورید . لازم است که از قبل طرحی را برای اجتناب از این لحظات ریخته باشید تا حداقل کمتر با آن ها مواجه شوید . طرحی که کنش منفی و قدرتمند عادات بد گذشته ی شما را در نظر بگیرد . برای آن برنامه ریزی کند و هر روز شما را آماده ی چالش های دنیای واقعی کند.

 معمولا در طول روز با لحظه تحریک غذایی مواجه می شود که می تواند برای سلامتی و تناسب اندام خوب باشد یا بد.

اگر در طول روز احساس گرسنگی کردید می توانید با غذا هایی که کالری کمی دارند گرسنگی خود را کاهش دهید که این کار به شما کمک می کند از حجم وعده غذایی اصلی خود بکاهید . ولی اگر باعث بشود که میزان غذایی خود را در وعده های روزمره خود هم افزایش بدهید بدیهی است که باعث افزایش وزنتان خواهد شد . از این رو برای کاهش وزن و جلوگیری از پر خوری مصرف چای لاغری می تواند بسیار مفید واقعع  شود .

چای لاغری هم مقدار کالری نفوذی به بدن را کاهش می دهد و هم باعث از بین رفتن چربی های اضافه انباشته شده می شود.

چای لاغری از منابع و عناصر طبیعی بوجود آمده که باعث آرامش و سلامتی روحی و روانی و جسمی فرد و افزایش اعتماد بنفس می شود.

شما می توانید چای لاغری بعد از هر وعده غذایی میل نمایید.