لاغر کردن شکم با چای لاغری

لاغر کردن شکم با چای لاغری

لاغر کردن شکم با چای لاغری

لاغر کردن شکم با چای لاغری : امروزه داشتن شکمی صاف ، عضلانی و بدون چربی های اضافه انباشته شده رویایی برای افراد می باشد که برای رسیدن به اندامی مناسب هزینه های زیادی را هم متحمل می شوند از عمل های سرسخت گرفته تا ورزش و رژیم و رفتن پیش متخصصان تغذیه .

در حالت کلی جهت لاغر کردن شکم و از بین بردن چربی ها در مرحله اول باید اراده و برنامه ریزی دقیق و مستمر داشت . ورزش کردن ، رعایت رژیم های مناسب و استفاده از دمنوش های درمانی ( چای لاغری )

مرحله اول ورزش کردن می باشد ( بیشتر ورزش های هوازی ) که توسط آن می توان چربی ها رو از بین برد و اندامی ورزیده داشت ولی ورزش به تنهایی کافی نیست رعایت رژیم غذایی مناسب بسیار مهم است .

باید دور غذا های فست فودی ، سرخ کردنی ، پر چرب را خط بکشید و بیشتر از غذا های آبپز و کبابی استفاده شود . و استفاده منظم از چای لاغری هم فراموش نشود. برای نگه داشتن رژیم غذایی کمک گرفتن از یک متخصص بسیار کمک خواهد کرد ولی در حال کلی وعده صبحانه باید متشکل از یک لیوان شیر یا آبمیوه و با نون و پنیر و مقدار کمی نان سبوسدار باشد و نیم ساعت بعد از صبحانه مصرف چای لاغری پیشنهاد می شود .

کاهش وزن

وعده نهار هم باید بیشتر غذا های کبابی و آبپز مثل ماهی ، مرغ ، گوشت ، میگو و … باشد و مصرف غذا های پرچرب و نشاسته مثل ماکرونی ، سیب زمینی ، برنج و … تعطیل شود و باز هم نوشیدن چای لاغری بعد نهار بسیار مفید می باشد.

وعده شام حدافل باید ۴ ساعت قبل خواب باشد و هرچقدر غذا سبک مثل سالاد و نون و گردو  و پنیر باشد بسیار برای لاغر کردن شکم مفید است و حتما نیم ساعت قبل خواب چای لاغری بنوشید .