لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو

چای لاغری

لاغری شکم و پهلو : اگر شما همانند بسیاری از مردم قصد دارید وزن خود را پایین بیاورید و باعث لاغری شکم و پهلو بشوید . احتمالاً فکر می کنید که باید 24 ساعت روز و هفت روز هفته را طبق برنامه رفتار کنید و ثابت قدم باشید . این طرز تفکر مبتنی بر نیروی اراده است ولی محکوم به شکست است . وقتی نیروی اراده ی شما کم شد ، به ناچار راه حل های خود را زیر پا می گذارید . حاصل آن فقط احساس گناهی است که تلاش های شما را خراب می کند و بی احتیاطی های مربوط به کاهش و کنترل وزن را افزایش می دهد . مطمئئنم می توانید این نحوی ی تفکر را به آن موضوع ارتباط دهید . زیرا مدت ها است که بخشی از زندگی شما بوده است . به یاد داشته باشید مجبور نیستید که تمام مدت 24 ساعت روز و هفت روز هفته قوی باشید .

دوباره آن جمله را بخوانید : مجبور نیستید که تمام مدت 24 ساعت روز و هفت روز هفته را قوی باشید . حقیقت این است که بیشترین صدمه ای که از لحاظ چاقی به خود می زنید ، مربوط به زمان هایی است که از رفتار چاق کننده استفاده می کنید . این یعنی این که خوردن شما همیشه خارج از کنترل نیست و در مواقع خاصی از کنترل خارج می شود ؛ در طی دوره ای که من آن را لحظات تکانه ای می نامم . این دوره های کوتاه زمانی بیشتر از دو یا سه دقیقه یه طول نمی انجامد و شما در آن مدت تصمیم خود را فراموش می کنید ؛ بدون فکر کردن واکنش نشان می دهید و با اصرار بر پرخوری جنبش و حرکت خود را از دست می دهید .

برای لاغری شکم و پهلو روش های متعددی مثل ورزش و رژیم های غذایی وجود دارد که در این راستا مصرف دمنوش های درمانی ( چای لاغری ) می تواند کمک شایانی برای لاغری داشته باشد.

چای لاغری می تواند براحتی چربی های اضافه را از بین ببرد و خوش اندامی و خوش استیلی را برای افراد بدنبال داشته باشد . چای لاغری از عناصر طبیعی بوجود آمد و باعث سلامتی روحی و جسمی افراد می  شود.