لاغری با چای لاغری

لاغری با چای لاغری

لاغری با چای لاغری

لاغری با چای لاغری  : داشتن کنترل بر خود احساس خوبی است . وقتی صبح از خواب بیدار می شوم ، در مورد آن روز هیجان دارم . دیگر از تصویر اندام خود شرمنده نیستم . آنچه را که می بینم دوست دارم و به خود افتخار می کنم .

نظم غذایی ام را بر اساس نیازهایم رعایت می کنم ، نه بر اساس عادات ، انگیزه ها و رژیم هایی که برایم مضر هستند . می توانم آن روز را بدون پرخوری سپری کنم . دیگر اجازه نمی دهم عادات و محرک ها کنترل زندگی مرا به دست بگیریند .

برای عادت تغذیه ای جدید خودم مبنای محکمی دارم که خراب شدنی نیست . الان کامل تر زندگی می کنم و بدنم بهتر فعالیت می کند و آزادم که غذا را کناری بزنم و به زندگی ادامه دهم . گذشته ها را فراموش کرده ام و جالا فرصت آن را دارم که از فعالیت های مفید و لذت بخش استفاده کنم . حال می خواهد یادگیری و مطالعه ی کتاب ، سرودن شعر یا هر چیز دیگر باشد ، تفاوتی نمی کند ؛ من بیشتر لذت می برم زیرا دیگر آدم پرخوری نیستم . مهارت هایی را کشف کرده ام که فکر نمی کردم آن ها را داشته باشم . اعتماد به نفس شرکت در کارهای جدید یا تغییر حرفه ام را دارم . وقتی وارد جایی می شوم ، مردم از شادی فریاد می زنند . چون در تلاش ها و مبارزات من شریک بوده اند و بدان ها واقفند . از من می پرسند چه کرده ای که این قدر موفق شده ای ؟ در نهایت ، احساس خوبی از بودن در لباس هایم دارم . دیگر شلوارم به شکمم فشار نمی آورد و دیگر لازم نیست برای پنهان کردن چاقی ام لباس های گشاد بپوشم .

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد رویا نیست و برای هرکسی که بدنبال کاهش وزن و تناسب اندام می باشد می تواند محقق شود ، از این رو لاغری را های متعددی دارد که لاغری با چای یکی از این روش ها می باشد .

لاغری با چای لاغری یا همان مصرف چای لاغری طبیعی روشی کار آمد ، موثر و مورد پسند بسیاری از کشورها می باشد .

چای لاغری می تواند فرایند لاغری را در زمان که شما مشغول استراحت ، مطالعه و یا حتی کار هستید انجام دهد و مخصوصاً برای افرادی که فرصت یا امکان ورزش کردن را ندارند بسیار مفید می باشد . چای لاغری در بسیاری از کشورهای جهان بعنوان روشی که هم طبیعی می باشد و هیچ آسیبی برای سلامتی بدن ندارد و هم می تواند تناسب اندام را بدنبال داشته باشد ، شناخته می شود .

چای لاغری همانند یک ورزش عمل می کند بدین گونه که سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد که باعث سوزاندن چربی های انباشته شده می شود .