غذاهای چاق کننده

غذاهای چاق کننده

Slimming-tea40

غذاهای چاق کننده : غذا هایی که بیشترین تبلیغ در مورد آن ها انجام می شود ، غذاهایی هستند که بیشتر موجب چاقی همه گیر می شوند : غذا های سریع اسنک ، شکلات ، غذا های آماده و نوشیدنی های  ملایم . مجبورید آن ها را در خودرو ، میهمانی ها ، در مناسب های ویژه ، در رستوان ها ، سالن های تئاتر و فیلم و خلاصه همه جا به جز پشت میز اتاق غذا خوری ببینید و بشنوید .

از آن بدتر این که تعداد  زیادی از شما ، آن ها را در مقابل تلوزیون می خورید ، رفتاری که سالی هفت کیلوگرم اضافه وزن تولید می کند.

آگهی و تبلیغات غذایی با وارد شدن از دریچه ی احساسی تان به شما غذا می فروشند . آیا متوجه این موضوع شده اید ؟

بیشتر غذا بخورید تا شاد تر و کامیاب تر باشید . حتی گاهی اوقات ادعا می کنند که خوردن غذا به شما در جذب جنس مخالف کمک می کند . یا با متوسل شدن به دیگر محرک های انسانی مبارزات تبلیغاتی مثل به نسل پپسی بپیوندید .روی نیاز شما به پذیرفته شدن و این که آرزوی احساسی همه افراد این است که بخشی از خانواده ، سازمان یا گروه خاصی باشند ، کار می کنند.

آگهی مواد نوشیدنی مثل به همه ی لذت های شاد دست یابید . نیاز درونی شما را برای ارزشمند بودن هدف قرار می دهند و به شما می گویند که فلان نوشیدنی به شما کمک می کند تا به استعداد های کامل خود به عنوان یک شخصیت پی ببرید . هر چه در درون بیشتر احساس کم ارزش بودن کنید ، بیشتر مستعد پذیرفتن این علایم بیرونی می شوید . بطور خلاصه اگر در درون خود منظم نیستید ، پیام هایی اینچنینی می تواند از بیرون به شما منتقل شود . غرق خوردن و نوشیدن موادی می شوید که اصلاً نیازی به آن ها ندارید .

غذا های چاق کننده باعث از بین رفتن تناسب فرد و به خطر افتادن سلامتی وی می شود از این رو برای جلوگیری از ایجاد چاقی مصرف چای لاغری بعد از هر وعده غذایی بسیار مفید می باشد. مواد تشکیل دهنده  چای لاغری طبیعی می باشند که مواد موورد نیاز بدن را تامین می کند.

چای لاغری مستقیم بر آب کردن چربی های انباشته شده عمل کرده و در نهایت خوش اندامی و تناسب اندام بهمراه سلامتی روحی و جسمی را به ارمغان می آورد.