غذاهای سریع چاق کننده

غذاهای سریع چاق کننده

Slimming-tea41

غذا های سریع چاق کننده : صنعت غذا برنامه ی پخت غذاهای سریع را به راه انداخته است . از سال 1972 ، تعداد رستوران های غذای سریع و آماده در ایالات متحده دو برابر شده است . دوره گردی و فروش غذا های فاقد مواد غذایی مقوی ، پرکالری و پرچرب ، به میلیون ها نفر مشتری که فقط می خواهند غذا ها را فوری قورت بدهند ، افزایش یافته است . فروشگاه برگر کینگ فقط روزی چهار میلیون وعده غذا میفروشد .

حقیقت زندگی مدرن این است که این روزها می توانید رستوران های غذای تند و سریع را در همه جا پیدا کنید . اما پیشرفت و تجاوز آنها به حدی افزایش یافته است که در مکانی عجیب ریشه کرده اند ؛ اخیراً گزارشی را مطالعه می کردم مبنب بر این که شانزده بیمارستان معروف ایالات متحده دارای امتیاز ملی و محلی برای فروش غذا های سریع و آماده هستند.

حال بیایید در مورد پیام های ترکیبی صحبت کنیم : ما به این علت چاق هستیم که زیاد غذا های سریع چاق کننده و آماده می خوریم. در حالی که به علت چاقی و بیماری های مربوط به آن در بیمارستان بستری می شویم. با این وجود بیشتر از اوقات دیگر غذا های سریع و آماده مصرف می کنیم.

نمی دانم این موضوع چه فایده ای دارد و کی خاتمه می یابد . اما مثل این است که کسی توپ های گلف زیادی را داخل علف های هرز و بلند گم کرده باشد.

همان طور که بسته بندی غذاهای سریع حاضری بزرگ تر می شوند ، رستوران ها هم بزرگ تر و بزرگ ت می شوند و سایز کمر ما هم افزایش می یابد.این تا حدودی به این علت است که ما مشتریان ترجیح می دهیم غذا های پرحجیم تر را با قیمت کمتری مصرف کنیم.

غذاهای سریع چاق کننده باعث ایجاد بیماری های زیاد و در نهایت باعث بد فرم شدن هیکل ما می شود ، از این رو امروز با پیشرفت طب درمان طبیعی می تواند با این مشکل مبارزه کزد ، چای لاغری نمونه بارز از دمنوش های درمانی می باشد . چای لاغری می تواند چربی های انباشته شده در لایه های زیر پوستی را از بین ببرد. همان طور که اطلاع دارید چای لاغری از عناصر کاملاً طبیعی تشکیل شده که مفید و لازمم  برای سلامتی بدن می باشد.