عوامل تاثیر گذار در اضافه وزن

عوامل تاثیر گذار در اضافه وزن

چای لاغری

عوامل تاثیر گذار در اضافه وزن : اگر اضافه وزن دارید ، پس معلوم می شود که به سبکی غذا می خورید که منجر به پرخوری می شود . مثلاً خیلی سریع می خورید ، در حال تماشای تلوزیون غذا می خورید ، پس از این که سیر شده اید غذا می خورید و ...

وقتی این گونه غذا می خورید ، بدون این که متوجه شوید ، در مدت زمان کوتاهی در کالری ها غرق می شوید و این کالری ها به صورت یک بدن چاق بروز می کنند.

اگر خیلی تند غذا می خورید و مدت زمان زیادی طول می کشد که احساس سیری کنید ، این بدین علت است که بعد از این که شروع به خوردن غذا می کنید ، بیست دقیقه طول می کشد تا بدن شما پیامی را به مغز شما ارسال کند که حاکی از ارضای اشتهای شما باشد . اما وقتی مسلسل وار می خورید ، مغز شما علامت توقف غذا خوردن را تا زمانی که خود را با کالری های زیادی انباشته نکرده اید ، دریافت نمی کند . هرگاه خیلی تند غذا بخورید ، نسبت به زمانی که با سرعت آرام تری غذا می خورید ، خیلی زودتر دوباره گرسنه می شوید .

خبر خوب این که می توانید این عادت چاق کننده را با رفتارهای ناسازگار با پرخوری جایگزین کنید ، مثلاً اگر در طول مدت صرف غذا فاصله بیندازید ، دیگر نخواهید توانست در عرض نیم ثانیه غذایی را ببلعید . فاصله دادن و آرام غذا خوردن ، با تندتند غذا خوردن سازگاری ندارد.

وقتی یکی می خواهد وزنش را کم کند ، در اتدا فقط یک رفتار خود را باید تغییر دهد .  هر فردی که عادت دارد تند تند غذا بخورد ، باید یاد بگیرد که بعد از هر لقمه و هر گاز زدن ، قاشق و چنگال را زمین بگذارد .

همان طور که می دانید عوامل تاثیر گذار در اضافه وزن شامل موارد زیادی می شود که باید آنها را بخوبی شناخت و برای کاهش وزن هم اقداماتی موثر انجام داد . یکی از این اقدامات موثر و کارآمد و مفید برای لاغری مصرف منظم و با برنامه چای لاغری می باشد .

چای لاغری می تواند چربی های انباشته شده در بدن را بدون این که آب بدن را کاهش دهد از بین ببرد. از این رو شما می توانید با مصرف چای لاغری به اندام خوب و متناسب خود برسید .