عادات تغذیه خارج از منزل برای لاغری

عادات تغذیه خارج از منزل برای لاغری

چای لاغری

عادات تغذیه خارج از منزل برای لاغری : با توجه به بخش از محیط آماده برای مقابله با شکست ، باید برنامه های خاصی داشته باشید تا بعضی از نقاط ضعف تلاش های خود را را رفع کنید . مثلاً غذا خوردن در بیرون از منزل یا این که وقتی در تعطیلات یه سر می برید در خوردن زیاده روی نکنید.

نقطه ضعف شما هرچه که هست اطمینال دارم که آن را می شناسید و لازم است که از روش هایی استفاده کنید تا بر نقاط ضعف مشخص و برجسته تان غلبه کنید . چون اینها در مواقعی بروز می کنند که با چالش و وسوسه های موجود در زندگی مواجه می شوید . برای بسیاری از شما خوردن در خارج از منزل مشکل ساز است . راه حل آن این است که زمانی را برای برنامه ریزی این موقعیت ها و شناسایی مواردی که می توانید کنترل کنید ، اختصاص دهید .

مثلاً وقتی که بیرون غذا می خورید ، رستورانی را انتخاب کنید که غذا های متنوعی را عرضه می کند ؛ به طوری که بتوانید از روی فهرست غذا اقلام سالم تر را انتخاب کنید . وقتی آنجا می روید به پیشخدمت بگویید که می خواهید غذای شما بدون چربی و سس و با روغن کمتری تهیه و آماده شود.

در مهمانی ها عادت کنید که غذا های چاق کننده را کنار بزنید و در عوض غذا های سالم تر را انتخاب کنید .قسمت های کوچکتر غذا را بردارید و برای دسر بجای نوشابه های مضر ، لیموناد مصرف کنید . زیاد به خوراکی ها و غذا ها توجه نکنید . در عوض روی مردم و صحبت های آن ها متمرکز شوید .

رعایت این موضوع در مواقع تعطیلات مشکل است . اما سعی کنید کنترل را در مورد انتخاب خاصی سفارش ندهید . اگر با هواپیما سفر می کنید ، غذا های خاصی سفارش ندهید . در طول تعطیلات با ورزش کردن ، مصرف چای لاغری خوردن مواد پر کالری را کنترل کنید . اگر شرایط شما طوری است که نمی توانید انتخاب خود را کنترل کنید ، سخت نگیرید . در عوض کمتر غذا بخورید.

رعایت عادات تغذیه خارج از منزل برای لاغری بسیار مفید می باشد از این رو مصرف چای لاغری بعد از هر وعده غذایی هم می تواند فرآیند لاغری را کامل کند . مواد تشکیل دهنده چای لاغری عناصر طبیعی می  باشند که علاوه بر لاغری سلامتی را هم برای شما به ارمغان می آورد.