صنعت غذایی نامناسب در ایجاد اضافه وزن

صنعت غذایی نامناسب در ایجاد اضافه وزن

چای لاغری

صنعت غذایی نامناسب در ایجاد اضافه وزن : ضرورت صنعت غذا ، جهت سود آوری و شاد کردن سهامداران ، بر آن است تا غذا ها را با افزودن شکر ، نمک و چربی ، خوشمزه تر و دلپذیر تر کنند ، مقدار غذا ها را زیاد کرده و آن را برای همه قابل دسترسی کنند . یه طوری که ما به عنوان گروه خریدار غذا آن ها را سریعتر از آنچه تصور کنید مصرف می کنیم . با رها کردن عنان اختیار خود و دادن حق اتخاب به صنعت غذا موجب رشد این صنعت شده ایم . در حقیقت یک صنعت هشتصد میلیون دلاری را پایه گذاری کرده ایم . تعجبی ندارد که میلیون ها نفر انسان منتظرند صنعت غذایی برای آن ها تصمیم گیری کند . از صبحانه تا شام آخر شب وظیفه ای که انجام آن برای این صنعت از هر کار دیگری شادی آفرین تر است . ما بعنوان خریداران غذا قدرت انتخاب خود را از دست داده ایم . میدانید چرا ؟ اگر یک فرد معمولی آمریکایی باشید ، سالانه 74 کیلوگرم شکر به صورت شکر خالص ، شیرین کننده ی ذرت ، عسل ، شربت و دیگر شربت های خوراکی که در نوشابه های ملایم ، آدامس ها و غذا های تجارتی دیگر محصولات وجود دارد ، مصرف می کنید.

در ضمن هر سال به طور متوسط 31 کیلوگرم چربی مصرف می کنید. که دو برابر مقدار مصرف مردم در اوائل قرن بیستم است از کره ی روی نان گرفته تا چربی ها و روغن های مصرفی در غذا های سرخ کردنی و شیرینی ها و خمیر ها .

اگر به طور منظم تلوزیون تماشا کنید ، آنان با پیام هایی که به شما می گویند چه بخورید ، کجا بخورید و کی بخورید و چرا شما را بمباران می کنند .

صنعت غذایی نامناسب در ایجاد اضافه وزن باعت به خطر افتادن سلامتی افراد شده از این رو برای مقابله با این مشکل جدی مصرف دمنوش های درمان ( چای لاغری ) می تواند کمک شایانی بکند.

چای لاغری از انباشته شدن چربی های اضافه جلوگیری می کند و در عین حال چربی های اضافه را از بین می برد و تناسب اندام را به ارمغان می آورد .

چای لاغری از عناصر طبیعی که به سلامتی جسمی و روحی افراد مناسب است تشکیل شده است.