رژیم گرفتن با چای لاغری

رژیم گرفتن با چای لاغری

چای لاغری

رژیم گرفتن با چای لاغری امکان پذیر است؟ تاثیر چای لاغری بر رژیم چقدر است ؟ طرز مصرف چای لاغری برای لاغری چگونه است ؟ بهترین چای لاغری چیست ؟

اینها سوالاتی است که در رابطه با چای لاغری و رژیم در ذهن ایجاد می شود . برای یافتن پاسخ این سوالات با ما همراه باشید .  شاید گرفتن رژیم های وسواس گونه و پیروی از الگوی فکری شما را آزرده باشد. اما می خواهیم شرط ببندیم که اگر تصویر مخدوش از بدن خود در ذهن دارید نشانه این است که بدن خود را زیاد دوست ندارید واین در طول مسیر ، شما را دچار مشکل خواهد کرد .

قبل از این که جلوتر برویم اجازه دهید که مفهوم تصویر جسمی را برایتان توضیح دهیم . مفهومی که هم در مورد خانم ها و هم در مورد آقایان برای رعایت رژیم صدق می کند.

بهتر است وقتی به آینه نگاه می کنید در مورد تصوبر بدن خود به آن شکل که در آینه می بینید توجه نکنید . آنچه می بینید واکنشی از درون شما نسبت به آن تصویر است . خوب ، بد ، چاق ، زیبا ، زشت و همین طور احساس رضایت یا نارضایتی پس از نگاه به تصویر خود در داخل آینه . چگونگی احساس شما در مورد بدنتان می تواند تاثیر شدیدی بر تصور شما از خودتان داشته باشد . اصطلاح جامع تری که مجموعه ای از باورها ، حقایق ، قضاوت ها و برداشت های فعلی شما را در مورد خودتان را توصیف می کند. آنچه در مورد شکل بدنتان باور دارید. تصور شما از بدن و جوثه شما و نحوه ی ابراز آن را تشکیل می دهد. اگر علاقه ای به جسم خود نداشته باشید این نپذیرفتن خود تصور شما را از خودتان تضعیف می کند و موجب می شود که هرگز ارزشمند بودن نکنید.

از طرف دیگر اگر جسم خود را بپذیرید وآن را دوست داشته باشید احساس بهتری در مورد خود و آنچه می توانید انجام دهید خواهید یافت.

همچنین احساس اعتماد بنفس بیشتری در مرود توانایی کاهش وزن و منترل بهتر سلامت و تندرستی و امکان رعایت رژیم غذایی بدست می آورید. پس تصور شما در مورد بدنتان از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.

چای لاغری

رژیم گرفتن با چای لاغری

یکی از متد های اصلی لاغری رعایت دقیق و با برنامه رژیم غذایی می باشد بدین معنی که از خوردن برخی غذا ها نظیر فست فود ها ، غذا های سرخ کردنی ، پر چرب دوری کرده و بیشتر از غذا های کبابی و آبپز میل نمایید. نوشیدن چای لاغری نیز دارای ارزش بسیاری در لاغری و تکمیل فرآیند رژیم می باشد بدین معنی که شما باید روزانه به صورت منظم از چای لاغری استفاده نمایید. زیرا چای لاغری از داخل بدن چربی هایی  انباشته شده بدن را از بین می برد و باعث افزایش سرعت لاغری می گردد.

چای لاغری در انواع بسیاری در بازار موجود است . برای اطلاع و خرید بهترین نوع چای لاغری با شماره  ۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷ تماس بگیرید .