روش درست خوردن

روش درست خوردن

چای لاغری

روش درست خوردن : در زندگی خود تجربه کردم که برنامه ریزی چقدر می تواند موثر باشد . هر روز وقتی در پایان کار به خانه بر می گردم ، گرسنه هستم . مدت هاست وقتی وارد منزل می شوم ، ناخودآگاه به سمت آشپزخانه هدایت می شوم . مکرر به خود می گویم که نمی خواهم قبل از شام ته بندی کنم یا غذای مختصری سرپایی بخورم . گاهی اوقات نیروی اراده مرا هدایت می کند اما گاهی اوقات نه .

وقتی داخل آشپزخانه گشت می زنم ، محیط وسوسه آمیز است و از چپ و راست شروع به قاپیدن غذاهای کم ارزش بی خاصیت می کنم.

شاید آن ها شامل شیرینی های داخل بشقاب و بعد کیک شکلاتی یا دیگر خوراکی هایی باشند که سریع مصرف می کنم . حریصانه بلعیدن 150 تا 10000 کالری در یک وعده برایم کار ساده ای است . آن هم ایستاده . دوش می گیریم بعد می نشینم و شام مفصلی می خورم . در اصل دوبار شام می خورم.

با برنامه ریزی برای موفقیت ، از در دیگری وارد خانه می شوم که آشپزخانه را نبینم. روشی که در پیش گرفتم ، به شکست منتهی نمی شود و من عادت تکه خوری را که مرا آزار می داد ، ترک کرده ام. هر بار که برای خوردن شما شام حاضر می شوم ،به جای دوبار فقط یک بار غذا می خورم . باور کنید این روش بسیار موثر تر و پسندیده تر از تکیه بر تصمیم و اراده است. اهمیت برنامه ریزی این است که مشخص می کند که زندگی شما پر از وسوسه هایی برای پر خوری و فرصت هایی برای شکست در امر کنترل وزن است. اما وقتی یاد گرفتید که همه ی اشتباهاتی را که انجام داده اید ، مجداداً برنامه ریزی کنید ، متوجه می شوید که کاهش وزن کار آسانی است . چون زندگی شما دیگر دور از غذا خوردن نمی چرخد.

چای لاغری

بهترین راه مقابله با این محرک ها این است که آن ها را از محیط خود دور کنید.

روش درست غذا خوردن باعث جلوگیری از انواع بیماری می شود و همچنین لاغری و خوش اندامی را هم به ارمغان می آورد ، از این رو روش دیگر لاغری و تناسب اندام استفاده از چای لاغری به صورت منظم ، دقیق و  با برنامه می باشد.

چای لاغری روش بسیار موثر و مفیدی برای از بین بردن چربی های می باشد که از داخل بدن چربی های انباشته را از بین می برد.

چای لاغری از عناصر طبیعی بوجود می آید و هیچ آسیبی به سلامتی بدن می رساند.