رفتار پرخوری ناخواسته

رفتار پرخوری ناخواسته

Slimming-tea-42

رفتار پرخوری ناخواسته : تغییر عکس العمل احساسی و رفتار پرخوری نا خواسته ی ناشی از آن به تامل و بررسی دقیقی در مورد تفکر خود شما دارد تا عکس العمل ها را ارزیابی کنید و آن ها را تغییر دهید .

به همین علت است که باید یاد بگیرید تفکر خود را ملایم و آرام کنید . مثل فیلم ویدیوئی که روی دور کند نشان داده می شود ، می توانید افکار خود را آرام کنید . می دانم این کار کمی دشوار است . اما اجازه دهید به شما اطمینال بدهم که این یکی از آسانترین و موثرترین راه های کنترل احساسی شماست.

اگر زخم های احساسی سرباز دارید و اگر پوست روح شما سوخته است پس شما نیاز آن را برطرف خواهید کرد غذا راحت کننده ی بسیار خوبی است ، اما مختل کننده ی خوبی نیز هست که وزن اضافه ای بوجود می آورد که تا آخر عمر نمی توانید از آن رها شوید.

فردی که قبلاً بیمار من بود ، نمونه ی تاسف انگیز اما مشخصی از این مورد است . وی با قد 186 سانتی متر و وزن 97 کیلوگرم به خاطر وزنی که داشت دچار افسردگی شده ات .

با این وجود و به رغم تلاش های مکرر برای رعایت رژیم غذایی که همگی با موفقیت جزئی مواجه شدند . او هر بار که به هدف خود نزدیک می شد. بطور مشابهی منصرف می شد . او آگاهانه از شکل ظاهری خود متفر بود و از مرگ خود هراسان بود . او می دانست که در معرض خطر جدی حمله ی قبلی و سکته قرار دارد . هر چیزی را که در مورد کاهش وزن بود برایم با صدای بلند می خواند ؛ همین طور در مورد تغذیه ی صحیح و ورزش . اما ظاهرا ً ، بدون هیچ دلیلی ، خودش خرابکاری می کرد . نتایج را می خواست اما وقتی به هدف نزدیک می شد منصرف می شد.

رفتار پرخوری نا خواسته عاملی که باعث اضافه وزن و بیماری های مختلف می شود . کاهش وزن مستلزم اقدامات زیادی از جمله ورزش و مصرف با برنامه چای لاغری می باشد.

چای لاغری با نفوذ به لایه های چربی آنها را از بین می برد و سلامتی و تناسب اندام را به ارمغان می آورد. چای لاغری در کنار ورزش می تواند کارایی زیادی داشته باشد و سلامتی روحی و جسمی را بدنبال  داشته باشد.