رازهای خوش اندامی

راز های خوش اندامی

وزن واقعی

رازهای خوش اندامی چیست ؟ چای لاغری تاثیری در خوش اندامی دارد ؟ خوش اندامی و داشتن اندام و استیل مناسب بدون چربی های اضافی علاوه بر داشتن ظاهری خوب باعث سلامتی و نشاط و آرامش  روحی هم می شود.

برای داشتن اندامی خوب باید ابتدا ذهن خود را برای انجام کارهای خاص از جمله : ورزش کردن منظم ، صحیح ، دقیق و با برنامه ، پرهیز از خوردن برخی غذا ها ، تنقلات ، چربی ها ، نگه داشتن رژیم مناسب ، استفاده از برخی دمنوش های درمانی ( چای لاغری ) آماده کنیم.

خوش اندام بودن کار بسیار مشکلی نیست فقط با کمی اراده ، حوصله می توان از راز های خوش اندامی استفاده کرد و اندام عضلانی و خوش فرم داشت.

چای لاغری

برای از بین بردن چربی های اضافه در قدم اول پیشنهاد ما ورزش های هوازی همانند : استخر ، دوچرخه سواری و … و مصرف چای لاغری  می باشد.

برای چربی سوزی داشتن رژیم غذایی مناسب هم خیلی ضروری می باشد ، برای صرف صبحانه استفاده از یک لیوان شیر و یا آبمیوه طبیعی به همراه تخم مرغ که پروتئین و آهن خوبی به بدن می رساند کافی است و مصرف نان را هم باید به حدافل برسانید . نیم ساعت بعد از صرف صبحانه نوشیدن چای لاغری پیشنهاد می شود.

خوردن میوه های تازه هم مابین وعده صبحانه و نهار فراموش نشود. مصرف برنج را در وعده نهار به حداقل برساند و بیشتر مرغ و گوشت را به صورت آبپز و یا کبابی مصرف نمایید و سعی کنید وقتی احساس گرسنگی رفع شد میز غذا را ترک نمایید.  نیم ساعت بعد از صرف نهار نوشیدن چای لاغری پیشنهاد می شود.

حداقل ۴ ساعت قبل از خواب اقدام به خورن وعده شام نمایید و شام را هم به صورت کاملا سبک مانند میوجات و سبزیجات تازه با نان و پنیر نوش جان فرمایید. نیم ساعت قبل از خواب نوشیدن چای لاغری پیشنهاد می شود. پس از مدت ۲۲۲ ماه شروع به عضله سازی در سالن های ورزش البته زیر نظر مربی مجرب کنید .

در حالت کلی راز های خوش اندامی همان برنامه ساده ای است که همگی ما به آن کاملا آشنا هستیم و با کمی تمرین و تلاش می توانیم به آن برسیم.