دام پرخوری

دام پرخوری

چای لاغری

دام پرخوری : چه چیزی شما را در دام پرخوری می اندازد ؟ آیا زمان خاصی از روز علت آن است ؟ آیا علت آن افرادی است که با آم ها سروکار دارید ؟ آیا با نوع فعالیتی مثل تماشای تلوزیون ارتباط دارد ؟ آیا در مکان های خاصی تمایل به خوردن پیدا می کنید ؛ مثل داخل ماشین یا محل کار ؟ آیا بعد از فلرغ شدن از کار و در اثر خستگی ناشی از آن ، به غذا رو می آورید ؟
بنابراین در مورد روز بعد فکر کنید . در کجا احتمال وجود غذا هست و چه موقعیت هایی تمایل به خوردن را افزایش می دهد . از شما می خواهم بدانید کجا و کی تحت تاثیر وسوسه ، اصرار و انگیزه یخوردن قرار میی گیرید . چون آن ها در همه جا کمین کرده اند .
قسمت وم دفاع شما شامل واکنش شما در قبال لحظات تکانه ای است ، از شما می خواهم با دقت بسیار بالایی کارهایی را که باید در آن لحظات وسوسه انگیز برای پرخوری انجام دهید ، برنامه ریزی کنید . فعالیتت هایی را که به عنوان بخشی از کار خود فهرست بندی کرده اید ، همان فعالیت هایی هستند که می توانید به طور هدفمند در زمان بروز وسوسه ی خوردن انتخاب کنید. به محض این که احساس کردید تحریک شروع شده است ، سریع و با دقت رفتار ناسازگار با پرخوری را جایگزین آن کنید . به من اعتماد کنید . به محض این که این کار را انجام دهید ، دیگر در مورد غذا فکر نخواهید کرد و اشتهای شما برای پرخوری کاهش می یابد .
وقتی آماده می شوید و فعالیت های جایگزین را آغاز می کنید ، سفر ذهنی خود و هین طور برنامه ی روزانه و کل مسیر و روش تطابق خود را با شرایط تغییر خواهید داد.
در بیشتر مواقع در طول روز امکان دارد در دام پرخوری گرفتار شویم و نتیجه آن اضافه وزن ، از بین رفتن تناسب اندام و بروز عنوان مشکلات و بیماری های مختلف جسمی و روحی می باشد . از این رو برای رهایی ازز اضافه وزن راه های زیادی و جود دارد که یکی از این راه های مفید مصرف دمنوش های لاغری می باشد .
چای لاغری قدرت آن را دارد که چربی های اضافه بدن را از بین ببرد و نتیجه آن سلامتی و تناسب اندام می باشد .
مصرف چای لاغری بعد از هر وعده غذایی بر هضم بهتر غذا کمک شایانی می کند و عین حال از اضافه شدن بیش از اندازه چربی هم جلوگیری می کند .
چای لاغری از عناصر طبیعی و گیاهی تشکیل شده که برای سلامتی روح و روان مفید و موثر می باشد .