داشتن اندامی عالی

داشتن اندامی عالی

روش های لاغری

شاید افکاری مبنی بر داشتن اندامی عالی به مانند مدل های تبلیغاتی یا هنر پیشه های به طور عقلانی مواجه نمی شوید . هالیوودی از ذهن شما عبور کرده باشد . گفتگوی درونی تان به شما شهامت داده است تا خیال داشتن اندامی تمام عیار و بی نقص را در سر بپرورانید . و یا شاید آنچه می شنوید پیامی است بدین مضمون که می توانید در عرض دو هفته خود را دو سایز کوچک کنید.

در ظاهر ، ممکن است این نوع صحبت مثبت به نظر برسد . به خود ایمان دارم . اما در حقیقت این جمله ای منفی است . زیرا این پیام ها غیر منطقی و غیر واقع بینانه هستند.

قبولاندن اهداف غیر قابل دسترسی به خود منجر به ایجاد احساس شکست می شود . چون این رویا ها به واقعیت نمی پیوندند . اگر به دنبال رویا های غیر ممکن و محال هستید ، محکوم به ناامیدی هستید . باید در مورد آنچه که واقعاً می توانید به آن برسید ، واقع بین باشید. گاهی اوقات محیط درونی مسمومی که گفتگوی درونی شما بوجود می آورد ، از احساسات زودگذر و غیر قابل اعتمادی که در هر لحظه ممکن است آن ها را تجربه کنید ، نشات می گیرد.

مثلاً این باور که احساس چاقی می کنم به این گفتگو درونی ترجمه می شود که باید چاق به نظر برسم شما احساسی را به صورت حقیقت مطلق می پذیرید  وآن را باور می کنید . چرا اطلاعات را به صورت معکوس پردازش می کنید ؟ ممکن است انبوهی از مدارک داشته باشید که دال بر لاغر بودن شما باشد اما توانایی پردازش اطلاعات شما آن قدر ضعیف است که اطلاعات دقیق تر و قابل اعتماد تر را نمی بینید یا نمی شنوید.

داشتن اندامی عالی رویایی است که در سر همگان پرورده می شود و به طور کل تمام مردم در سرتاسر جان بدنبال داشتن اندامی عالی هستند و هرگونه روش و راهی را برای رسیدن به این هدف طی می کنند . اولین مرحله آب کردن چربی های اضافه هست که به وسیله ورزش و رعایت رژیم غذایی و همچنین مصرف چای لاغری می توان چربی ها را از دست داد . چای لاغری از عناصر طبیعی بوجود آمده که می تواندد چربی های انباشته شده را به راحتی از بین ببرد و سلامتی را به ارمغان آورد . چای لاغری علاوه بر لاغری شادی و خوشحالی و نشاط را هم به دنبال دارد.