خواهان کنترل وزن

خواهان کنترل وزن

خواهان کنترل وزن

خواهان کنترل وزن : نمی خواهم ادای یکی از روانشناسان مشهور را در بیاورم و بگویم که راز موفقیت در قدرت تفکر مثبت است . آنچه می خواهم بگویم این است که گفتگوی درونی منطقی و مثبت تا حد زیادی با قدرت تفکر متفاوت است . منظور اصلی من این است که : گفتگوی درونی مثبت از افکار و پیام هایی تشکیل می شود که در واقعیت ریشه دارند ، نه در فرضیات و نظرات دروغ . این مشارکت صادقانه با دنیا است که به شما اجازه می دهد بر اساس واقعیات زندگی کنید.

گفتگوی درونی مثبت دسته ای از صحبت های موعظه آمیز نیست که در درون حقایق جملات تاکیدی مثبتی که تکذیب می کنند ، پیچیده شده باشد . مثلاً این که شما عادت دارید هر زوز بعد از کار بسته ی بزرگی چیپس سیب زمینی یخورید ، در حالی که با خود می گویید ، من انسان خوبی هستم ، درست مثل همینی که هستم . ببینید در اینجا چه کسی دارد دیگران را دست می اندازد ؟

حقیقت این است که شما زیاد خواهان کنترل وزن خودتان نیستید . مثل یک گربه ی خانگی مرتب غذا می خورید . این به آنچه که من آن را گفتگوی درونی مثبت و سالم می نامم ، حتی نزدیک هم نیست.

اگر به خود جملات مثبت و خوبی بگویید که واقعیت ندارد ، در اینجا این گفتگوی درونی شماست که اصلاً مثبت به شمار نمی آید . مجموع این ها به حقیقت شخصی شما بر می گردد. و این حقیقتی است که با آن زندگی می کنید ؛ به خودتان دروغ بگویید و بهای آن را که هرگز نرسیدن به هدف کاهش وزن خود است ، بپردازید.

خواهان کنترل وزن می تواند باعث ایجاد انگیزه برای کاهش وزن و تناسب اندام باشد . برای این که به وزن دلخواه خودتان برسید مصرف چای لاغری در کنار ورزش می تواند خوش اندامی را برای شما به ارمغان آورد. از این رو چای لاغری با داشتن عناصر طبیعی می تواند احساس خوشی را را برایتان داشته باشد . چای لاغری با نفوذ به بافت های چربی انها را از بین می برد.