تلاش برای کاهش وزن

تلاش برای کاهش وزن

چای لاغری

تلاش برای کاهش وزن : شرط می بندم به این علت به این افکار و باور ها چسبیده اید که برای بهانه و توجیه مناسبی محسوب می شوند . برای این که چرا در گذشته تلاشی جدی برای کاهش وزن خود نکرده اید . نمونه ی خوب آن چون چاقی در خانواده من متداول است ، من نمی توانم وزنم را پایین بیاورم ؟
وقتی چنین نگرش دارید ، قربانی و اسیر تفکر خود شده اید.
در دنیا مثل یک قربانی رفتار می کنید و به این باور که مشکل وزنی تقصیر شما نیست ، چسبیده اید. بدون این که خود را آزمایش کنید ، همین طور پیش می روید و ادامه می دهید ؛ چون کسی جز خود شما بهه گفتگوی درونی تان گوش نمی دهد. می خواهید بهانه های خود را بر اساس ارزش ظاهری آن ها بپذیرید و خود را خیلی راحت رها کرده اید .
اما اجازه دهید سوالی بپرسم : آیا این بهانه که شما قربانی هستید و دیگران را مقصر و مسئول وضعیت خود بدانید ، کمکی به تغییر شکل ظاهری شما می کنید ؟ آیا برای شما فایده ای دارد ؟ آیا این طرز تفکر برایی شادی شادی ، آرامش و امنیت به ارمغان می آورد ؟
اگر پاسخ شما به هر سه سوال منفی است ، دیگر باید به توجهات و عذر و بهانه های خود برای داشتن افکار ، باور ها ، و اعمالی که برای شما فایده ای ندارد ، توجه نکنید . اگر تاثیری به حال شما ندارد ، آ ن ها راا رها کنید .
در دنیا هیچ کس جز کسانی که خود داوطلب می شوند ، قربانی نمی شود.
شما خود خالق وضعیتی هستید که در آن قرار دارید ، خود شما خالق افکار و احساساتی هستید که از این وضعیت جاری می شود . باید این حقیقت را که شما مالک مشکلات خود هستید ، بپذیرید و برای حل آن هاا اقدام کنید.
 تلاش برای کاهش وزن باید با برنامه و به دقت انجام شود.

چای لاغری
راه های کاهش وزن فراوان هستند مانند ورزش و رعایت رژیم های غذایی و مصرف دمنوش های درمانی ( چای لاغری )
از این رو ورزش نقش به سزایی در لاغری فرد دارد و در کنار آن مصرف چای لاغری می تواند سرعت چربی سوزی را افزایش دهد.
 چای لاغری از عناصر طبیعی بوجود آمده که می تواند به خوبی و به سرعت چربی های انباشته شده بدن را از بین ببرد و سلامتی و تناسب اندام را بهمراه داشته باشد.

شرکت ما در زمینه فروش انواع چای لاغری فعالیت دارد . برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید چای لاغری و همچنین مصرف چای لاغری با شماره ۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷ تماس بگیرید .