تفکر غلط کنترل وزن

تفکر غلط کنترل وزن

پیشگیری از پرخوری


تفکر غلط کنترل وزن : اگر مشکلات مربوط به کنترل وزن شما تا حدودیبه خطا ها و اشتباهات شما در نحوه ی تفکرتان مربوط می شوند ، یا به فرضیات غلط شما در مورد آنچه در زندگی تان می گذرد ارتباط دارند ، باید با آن طرز تفکر مبارزه کنید .

همانند شاهدی در دادگاه ، باید افکار خود را در جایگاه شهود اعلام کنید ، به مدارک و اسناد و شهود نگاهی جدی بیندازید و با اتکا به حقایق و واقعیت ها با آن ها مواجه شوید و مقابله کنید .

اگر ما در مورد درست و حقیقی بودن گفتگوی درونی خود سوالی نمی پرسیم ، در عوض آن را با بسیاری از پیام های مبتنی بر شکست خود که همین الان برای شما توصیف کردم ، آلوده می کنیم.

مثلاً فردی ، وقتی بیمار بود ، همواره به خوردن غذا های کم ارزش و پر حجم مشغول می شد . گفتگوی درونی او فریاد می زد : وقتی تنها هستم نمی توانم جلوی پر خوری خودم را بگیرم از او پرسیدم آیا واقعاً این مسئله صحت دارد ؟ آیا علت این نیست که کار دیگری وجود ندارد که در زمان تنهایی انجام دهی ؟ آیا فعالیتی غیر از خوردن وجود ندارد .

وقتی شواهد مربوط به این وضعیت را بررسی کردیم ، این فرد فهرست بی انتهایی از فعالیت هایی را که می توانست به جای پرخوری انجام دهد ،  تهیه کرد.

به واکنش های درونی خود پاسخ دهید ؛ طوری که گویی جملات پرسش نامه تنها درست یا غلط هستند . وقتی مدرسه می رفتم ، به  این سولات بیشتر علاقمند بودم . چون حداقل پنچاه درصد شانس ارائه ی پاسخ صحیح برایم وجود داشت.

آیا پاسخ های شما درست است یا غلط ؟ آیا می توانید آن ها را ثابت کنید ؟ مثلاً دلیل و مدرک شما برای شکست خودتان چیست ؟ آیا فقط چیزی است که الان آن را باور دارید .

چای لاغری

تفکر غلط کنترل وزن باعث تشدید در اضافه وزن می شود از این رو برای رهایی از این تفکر بهترین راه ورزش می باشد که همچنین باعث لاغری فرد نیز می شود از رو در کنار ورزش برای لاغری مصرف دمنوش های درمانی ( چای لاغری ) نیز می تواند خیلی مفید باشد .

چای لاغری بدلیل داشتن عناصر طبیعی می تواند باعث لاغری و خوش اندام شدن فرد شود.

شما می توانید با مصرف چای لاغری در کنار رعایت رژیم های غذایی مناسب سلامتی جسم و روح را برای خودتان به ارمغان بیاورید.

در بسیاری از کشور های توسعه یافته مصرف چای لاغری برای تناسب اندام بسیار مورد توجه قرار گرفته ودلیل آن طبیعی بودن عناصر تشکیل دهنده هستش که هیچ آسیبی برای سلامتی بدن ندارد.