تسلط بر غذا جهت لاغری

تسلط بر غذا جهت لاغری

پیشگیری از پرخوری


می توانید به روشی رفتار کنید که اندامی متناسب و بدنی سالم داشته باشید . اگر نحوه ی عمل خود را تغییر دهید ، نتیجه یا پاداش را که دریافت می کنید ، تغییر داده اید و به هدف کاهش وزن خود نزدیک تر می شوید.

این کلید دری را به سوی کنترل عادت می گشاید ؛ رابطه ای کاملاً جدید و سالم با غذا و خوراکی ؛ جایی که دیگر غذا برای شما از اهمیت بالایی برخوردار نیست.

همه ی این ها در مورد نظم دادن به خود در راستای رفتاری سالم و ایجاد نتایج سالم تر است که از آن نشات می گیرد.وقتی ایم رفتار را انتخاب می کنید نتایج و عواقب آن را انتخاب کرده اید . استفاده از این کلید نیاز به بررسی عادت بد شما دارد و این که چرا آن عادت سماجت می کنند و تصمیم گیری در مورد این که دیگر آن ها را نمی خواهید . سپس می توانید به روشی رفتار کنید که احساس واقعاً خوبی در مورد خودتان داشته باشید.

وقتی وسعت و دامنه ی رفتار تغذیه ای خود را شناختید و متوجه شدید که تحت کنترل و تسلط کدام عادت شما قرار دارد ، متحیر خواهید شد .

آیا پر خوری را با یک دلیل شروع می کنید . دلیلی مثل خیانت ، از دست دان کار ، بیماری ، مشکلات شخصی و بعد برایتان به صورت عادت در می آید.

وزن شما به سرعت افزایش می یابد . اما مشکل پابرجاست ؛ چون شما به پرخوری ادامه می دهید . تفاوتی هم نمی کند که گرسنه هستید یا نه.

چای لاغری

تسلط بر غذا جهت لاغری می تواند به موارد زیادی دلالت داشته باشد که توضیح داده شده و بعد از رعایت این موارد قدم بعدی اقدام به لاغری از راه های موجود مثل ورزش ، رژیم غذایی و مصرف چای لاغری می باشد که کمک شایانی به سلامتی فرد هم دارد. مطلب رسیدن به وزن دلخواه با چای لاغری را مطالعه کنید .

چای لاغری می تواند چربی های شما را از بین ببرد و شما را خوش فرم کند.

همانطور که مستحضر هستید استفاده از دارو ها و عناصر طبیعی در تمامی جوامع جایگاه خاصی برای درمان بیماری ها دارد از این رو مصرف چای لاغری هم دمنوشی بسیار مفید برای لاغری می باشد.