ترک عادات نامناسب غذا خوردن

ترک عادات نامناسب غذا خوردن

چای لاغری

ترک عادات نا مناسب غذا خوردن : زمان آن فرا رسیده که از وابستگی عادت گونه ی خود به خوردن غذا به عنوان وسیله ی سازگاری و تطابق با محیط جدا شوید و تمام مسئولیت خود را به دوش بکشید ، انجام این کار مستلزم ترک عادت های ثابت شده و کاهش الگوهای شکست دهنده ی خود است و باید یاد بگیرید که چگونه با این وسوسه ها و انگیزه های خوردن مبارزه کنید . باید واقعاً خواهان مبارزه با هر اگوی رفتاری که مربوط به خوردن می شود و آماده ی پذیرش روش های جدید تطابق با این چالش ها باشید.

وقتی عادت های تغذیه ای خود را بررسی می کنید و متوجه می شوید که موجب تداوم مشکلات وزنی شما می شود ، پس لازم است که از دست آن ها خلاص شوید و آن عادت های بد را بشکنید . البته  ( شکستن ) نام نامناسبی است ؛ چون ما واقعاً آن عادت ها را نمی شکنیم . به منظور حذف رفتاری که به صورت عادت درآمده است باید آن رفتار جدید را با رفتار نا مناسبی که می خواهید حذف کنید ، جایگزین کنید . آن گاه رفتار قدیمی و بد را کم رنگ می کنید تا از شما دور شود.چون دو رفتار نمی توانند با هم به صورت همزمان وجود داشته باشند.

مثلاً ، اگر تصمیم بگیرید که دوش بگیرید ، دیگر خوردن باقی مانده ی کیک امری محال خواهد شد . دوش گرفتن با خوردن کیک سازگاری ندارد . وقتی دوش گرفتید و لباس پوشیدید ، تمایل به خورد کیک دیگر نا پدید شده است.

برای این که این موضوع را به طور کامل درک کنید ، لحظه ای به مشکلات افراد الکلی و سیگاری برای غلبه بر اعتیادشان توجه کنید . در طی زمانی که آنان تمایل به نوشیدن یا کشیدن سیگار دارند ، توصیه کنید که این رفتار های ناسازگار با وقوع عمل را اجرا کنند : برای شخص الکلی مشکل است که در حین انجام ورزش ژیمناستیک و بدنسازی مشروب بخورد . برای شخص مشکل است که در حالی که در استخر شنا می کند ، سیگار بکشد . آب بر سیگار غلبه می کند.

ترک عادات نا مناسب غذا خوردن باعث می شود تا اندامی خوب و متناسب داشته باشید از این رو ورزش و رعایت رژیم غذایی و همچنین مصرف چای لاغری  می تواند باعث از بین بردن چربی های اضافه بدن شود.

چای لاغری از عناصر طبیعی بوجود آمده که باعث از بین بردن چربی های اضافه بدن می شود.

چای لاغری علاوه بر لاغری باعث سلامتی روحی و روانی جسمی هم می شود .

برای خرید چای لاغری یا مشورت در این باره می توانید با شماره ۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷ تماس بگیرید .