ترس از گرسنه شدن

ترس از گرسنه شدن

مواد غذایی چاق کننده

ترس از گرسنه شدن : روش خیانت آمیز دیگر تحقیر خود ، تفکر من بیچاره است که از احساس محرومیت یا ترس از گرسنه شدن به وجود می آید . زمانی که رژیمی را شروع می کنید که مستلزم محدودیت های متعددی است ، این تفکر ظاهر می شود.

وقتی تصور می کنید که نمی توانید از میهمانی لذت ببرید ، به تعطیلات بروید و هر آنچه که دیگران می خورند بخورید ، گرفتن رژیم برایتان مشکل تر می شود . این گفتگویی است که در آن برای خودتان احساس تاسف می کنید و اغلب گفتگوی درونی شما ممکن است این طور به نظر برسد : درست نیست که دیگران همیشه بتوانند کیک خامه ای بخورند اما من نتوانم از محروم کردن خودم از لذائذ زندگی متنفرم ، نباید به خودم صرفاً به منظور خوش هیکل بودن سختی بدهم ، بهتر است دیگران این کار را بکنند ، خیلی گرسنه ام می شود نمی توانم در هیچ میهمانی ای شرکت کنم.

آنچه که موجب می شود این گفتگوی درونی از حالت نجوا به صدای فریاد تبدیل شود ، تغذیه ی ضعیف و کم ارزش است ، اگر واقعاً از رژیمی با محدودیت زیاد استفاده می کنید ، این رژیم حالت ذهنی شما را بدتر می کند . تغذیه ی ضعیف تعادل فیزیولوژیکی شما را بر هم می زند و حالت افسردگی ایجاد می کند که موجب گفتگوی درونی منفی می شود.

سرانجام این نوع تفکر بسیار مخرب است . مثلاً ممکن است پرخوری کنید تا احساس محرومیت خود را جبران کنید ، با تاسف خوردن ، در خود ایجاد احساس آشفتگی می کنید و سعی می کنید خود را با آن تطبیق دهید . اما آنچه را که نمی توانید به طور منطقی در نظر بگیرید ، این است که هنوز می توانید در میمانی ها شرکت کنید ، به تعطیلات بروید و هر کاری را که دوست دارید انجام دهید.

چای لاغری

ترس از گرسنه شدن باعث ایجاد برخی هیجانات روحی می شود و خوردن غذا را دو چندان می کند برای رهایی از مشکل ترس از گرسنه روش بسیار کارآمد ورزش کردن می باشد . ورزش علاوه بر ایجاد آرامش در فرد باعث از بین رفتن چربی های اضافه در بدن نیز می شود. روش دیگر لاغری رژیم غذایی و استفاده از چای لاغری هم می باشد. بدلیل  استفاده از عناصر طبیعی در تولید چای لاغری این فرآورده می تواند همم  شادابی و نشاط را بهمراه داشته باشد و هم باعث لاغری فرد شود.

با مصرف چای لاغری بر بافت های چربی داخلی بدن نفوذ کرده و چربی ها را ازبین می برد.