اضافه شدن وزن

اضافه شدن وزن

چای لاغری

اضافه شدن وزن : وقتی وقایع و اتفاقات را ارزیابی می کنید ، آیا در معنا یا اهمیت آن ها مبالغه نمی کنید ؟ مثلاً آیا تا به حال در گفتگوی درونی خود در مورد این مسائل صحبت کرده اید ؟ اگر این دفعه وزنم کم نشود ، دیگر این کار را نمی کنم . من یک کیلوگرم وزن اضافه کردم وحشتناک است اگر وزنم اضافه شود همسرم از من متنفر می شود اگر گفتگوی درونی شما به این شکل است شما دارید از کاه کوه می سازید و همیشه منتظر بدترین اتفاق هستید .

یا از هر اتفاقی که برای شما رخ می دهد مصیبت نامه می سازید . در این حالت ، هیچ کدام از وقایع زندگی ، حتی وقایع روزانه ، برای شما عادی نیستند . هر کیلوگرمی که به وزن شما اضافه می شود ، بیشترین مقداری است که به دست آورده اید . هر اشتباهی که مرتکب شوید فاجعه است . هر انتقادی که از شما می شود ، بدترین و خشن ترین یا مخرب ترین حرفی است که تا به حال شنیده اید.

مثل همه ی اشکال دیگر گفتگوی درونی ، این گفتگوی درونی موجب شکست خود شما می شود ؛ چون با این موقعیت به صورت غیر منطقی برخورد می کنید و با آن به طور عقلانی مواجه نمی شوید .

وقتی این طور با خود صحبت می کنید ، منجر به از دست دادن کنترل شما بر رفتار سالمتان می شود. اضافه شدن وزن باعث ایجاد مشکلات زیادی در جسم و روح فرد می شود . بدین گونه که با اضافه شدن وزن بیماری های زیادی بخاطر چاقی بوجود می آید که پیامد های زیادی بهمراه دارد .

برای خلاصی از اضافه شدن وزن و همچنین کم کردن چربی های اضافه ورزش و رعایت رژیم های غذایی در کنار مصرف چای لاغری می تواند کمک شایانی به تناسب اندام فرد داشته باشد. به گونه ای که شما با مصرف چای لاغری می توانید چربی های اضافه بدنتان را از دست بدهید و سلامتی و شادابی را برای خود به ارمغان بیاورید.

چای لاغری می تواند مشکل اضافه وزن شما را حل کند . در کنار چای لاغری ورزش کردن منظم و به موقع را هم از یاد نبرید زیرا ورزش ضامن سلامتی و خوش اندامی شما می باشد.