استرس باعث پرخوری

استرس باعث پرخوری

چای لاغری

استرس باعث پرخوری : بررسی مجددی را که در مورد تنش و استرس صورت گرفت . مرور کنید و به استرس دهنده هایی که فهرست می کنید ، نگاهی بیندازید . در حقیقت ، هیچ کدام از وقایع ، اشخاص و موقعیت هایی در مقیاس تنش فهرست شدند ، نمی توانند به شما استرس بدهند و شما را مجبور به خوردن یک بسته شیرینی بکنند . آنچه موجب بروز تنش و اضطراب می شود ، پاسخ شما به عامل استرس دهنده است .

فراموش نکنید که شما به آنچه در دنیا رخ می دهد ( وقایع بیرونی ) پاسخ نمی دهید ؛ بلکه به تفسیر خود ار آن وقایع واکنش نشان می دهید . به عبارت دیگر ، این نحوه ی تفکر و ارزیابی شما از حادثه است که چگونگی احساس شما و کاری که باید در واکنش به آن انجام دهید را مشخص می کند.

مثلاً فرض کنید که برای کاری واقعاً به آن علاقمند هستید ، مورد استفاده می گیرید اما استخدام نمی شوید . این حادثه ای بیرونی است که شما به آن واکنش درونی نشان دادید.

این واکنش درونی شما به استخدام نشدن است که بر احساسات شما تاثیر می گذارد ، نه حادثه ی واقعی . اجازه دهید بگوییم که واکنش درونی شما این است : هی ، دوست ندارم کنترل شوم . اما می دانم که کارمندی باهوش ، با لیاقت و کاردان هستم و برای شغل دیگری کاربرد خواهم داشت . شما منطقی و واقع بین هستید و نمی خواهید از نادیده گرفته شدن ارزش خودتان رنج ببرید و آشفته شوید .

از طرف دیگر ،ممکن است واکنش درونی شما این باشد : من بازنده ام من شانس شرکت در مصاحبه را ندارم . بسیار دستپاچه بودم و می دانستمکه این طور می شود . آن شغل بسیار خوبی برای من بود و من آن قدر بد عمل کردم که حتی آن ها هم متوجه شدند که من از عهده ی آن بر نمی آیم . به من یک بسته چیپس بدهید تا بتوانم احساس بهتری داشته باشم.

استرس باعث پرخوری شدید می شود و برای رهایی از این عمل باید بهنگام استرس غذا میل نفرمایید.

برای رهایی از پرخوری و در کاهش وزن ورزش می تواند بسیار موثر باشد و استرس را هم از شما دور کند . در کنار ورزش مصرف چای لاغری و دمنوش های درمانی هم بسیار مفید هستند.

چای لاغری بدلیل داشتن عناصر طبیعی می تواند استرس را کاهش دهد و هم زمان باعث لاغری فرد نیز شود.

چای لاغری براحتی می تواند چربی های انباشته شده را از بین ببرد و سلامتی فرد را تضمین نمایید.