احساسات و عواطف پرخوری

احساسات و عواطف پر خوری

چای لاغری

احساسات و عواطف پر خوری : اگر به احساسات زشت و ناپسند خود اجازه دهید که در قلب و روح شما ریشه کنند ، دیگر فقط منحصر به موقعیتی که آن ها را بوجود آورده اند نخواهند بود . آن ها همه ی روابط و تاثیرات متقابل شما را با دیگر مردمان آلوده می کنند . شخصیت قبلی شما می میرد و حالا شما با این احساسات و عواطب ناپسند شناخته می شوید . در نهایت ، این احساسات آن قدر قدرتمند می شوند که هویت ، عملکرد و شخصیت شما را تغییر می دهد و نتیجه ی کار شما را آلوده می کنند .

با حفظ این حقیقت قدرتمند در ذهن ، فکر می کنم می توانید بفهمید چرا باید از زندگی توام با مبادله ی احساسی معیوب امتناع کنید . مادامی که این کار را می کنید ، همان شما را از پا در می آورد .

حفظ احساس خشم ، تنفر ، انتقام جویی ، انزجار و دیگر احساسات منفی ، بدن شما را نابود می کند ؛ همین طور روح شما را . شاید ساده باشد که بگوییم در زندگی پر مشغله و همیشه در حال تغییر امروزی نا چاریم . اجازه دهیم درد احساسی و نا سازگاری انباشته شود . اما توده هایی از مشغله های احساسی ناتمام می توانند کنترل شما را بر خودتان از بین ببرند و در نتیجه شما بارها و بارها با افزودن حجم غذا به درمان خود خواهید پرداخت.

اگر مشکلات یا درد احساسی در زندگی شما ریشه بگیرد ، باید بر خاتمه دادن به آن ها اصرار ورزید . خاتمه دادن بدان مفهوم است که دیگر نباید مشکلات و درد ها را به دوش دوش بکشید . مسئله را بررسی کنید . سپس کتاب را ببندید و آن را کنار بگذارید . هر چه که لازم است انجام دهید . برای رسیدن به آن هرچه را لازم است انجام دهید . باید از انباشتن این نوع بار اضافی در زندگی خود بپر هیزید . باید به این نوع احساسات خاتمه دهید.

احساسات و عواطف پرخوری باعث افزایش وزن و بی تناسبی فرد می شود از این رو برای رهایی از این مشکل مصرف چای لاغری می تواند کمک شایانی بکند .

چای لاغری در کشور های مختلف جهان برای لاغری و کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد که تاثیرات زیادی هم در سلامتی جسمی و روحی فرد دارد.

چای لاغری متشکل از عناصر طبیعی موجود در طبیعت می باشد که هیچ آسیبی به فرد نمی رساند.